Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Podlesie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Dretyń

Dretyń(Podlesie + 20 km)

1 200 000 zł820,26 m² 1 463,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Na sprzedaż Piekarnia z gruntem w użytkowaniu wieczystym Dretyń, gmina Miastko Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym po byłej piekarni. Grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Racibórz

Ocice,Racibórz(Podlesie + 14 km)

865 000 zł750 m² 1 153,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 850 m²

Budynek dawnej szkoły w miejscowości Tłustomosty woj. Opolskie, oddalony 12 km od Raciborza. Okna w większości wymienione na plastikowe, projekt przewiduje 14 mieszkań, z których 4 są.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Cicha

Gorzów Wielkopolski(Podlesie + 25 km)

450 000 zł436 m² 1 032,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Hala w Gorzowie Wielkopolskim w rejonie przemysłowym przy ulicy Cichej. 436 mkw. z niewielkim zapleczem, toaletami i małym magazynkiem. Działka 472 mkw. Rampa, część ciągu hal.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kombatantów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Podlesie + 25 km)

30 000 000 zł14 225,35 m² 2 108,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

English description below niepowtarzalna W regionie oferta inwestycyjna - manhattan business center - na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest jeden z największych i najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gościęcice

Gościęcice(Podlesie + 19 km)

599 000 zł397 m² 1 508,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wraz z warsztatem usługowym położone na działce nr 361 am-1 o pow. 0,13 ha w Gościęcicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rzeczka

Rzeczka(Podlesie + 14 km)

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzózki

Brzózki(Podlesie + 13 km)

1 250 000 zł1 426,44 m² 876,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy W dobrym stanie I atrakcyjnej cenie. Blisko konina - chmielnik, gmina kramsk. Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę inwestycyjną. To obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Lubomyśle

Lubomyśle(Podlesie + 25 km)

4 000 000 zł1 166 m² 3 430,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam obiekt konferencyjno - weselny w Koninie. Wyposażenie Dworu umożliwia podjęcie jednocześnie 250 osób, profesjonalne urządzenia gastronomiczne z zachowaniem ciągów gastronomicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Demokracji

Ostróda(Podlesie + 15 km)

1 450 000 zł1 022 m² 1 418,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży budynek wielofunkcyjny położony przy ul Demokracji w Ostródzie. Budynek o powierzchni 1022m2, podpiwniczony, składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kazimierza Mała

Kazimierza Mała(Podlesie + 25 km)

130 000 zł160 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:580 m²

Cena okazyjna! tylko teraz! 130 000 zł Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku handlowo usługowego ( dawnego sklepu spożywczo przemysłowego ) w miejscowości Kazimierza Mała, gmina Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Podlesie

Podlesie,podkarpackie

1 250 000 zł262 m² 4 770,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 887 m²

Miejsce na prowadzenie biznesu? Mamy to! Na sprzedaż przedstawiam Państwu budynek murowany oraz magazyn, położony w na 38 arowej działce o numerze ewidencyjnym 206/1 w miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij